Корсет для талии

Рекомендация фитнес тренера Лили Гаджамуры

Ліля Гаджамура

Зараз нова тенденція серед дівчат — тренуватися в поясі-корсеті🏋️‍♀️☺

Вирішила трошки розказати про пояс, адже ви стільки питань мені пишете в дірект, що я не встигаю всім детально відповісти.

А головне питання, чи дійсно потрібно носити пояс на тренування?
Для початку — пояси бувають різні.Є пояси-корсети для м’якої підтримки спини(як мій).Є пояси середньої жорсткості і є важкоатлетичні пояси.
Пояс-корсет можна використовувати постійно, на будь-яких тренуваннях, якщо потрібна підтримка спини і щоб менше включати в роботу м’язи преса.Такий пояс дуже м’який, але має жорсткі кісточки.У ньому можна робити будь-які вправи.
Проте такий пояс не допоможе при важких силових вправах, як присяд і станова.Для цих вправ потрібен важко атлетичний пояс.
Також, якщо широка талія, то зменшити її поясом не можна.Жир можна прибрати тільки за допомогою правильно харчування і тренувань, не розкачуючи косі(щоб не втратити пропорцію).

Отож, я кажу ТАК поясу-корсету, мені подобається в ньому тренуватись, а особливість саме цього пояса в його зручності, м’якості і зниженню вірогідності травматизації спини, а ще, що не менш важливо для мене — він дуже стильно виглядає😍

Замовити можна у @korset_sport_odezhda якщо напишете код: gadzhamura, то отримаєте приємну знижку😉

Відеозйомка @gennadiy_pratsevich

Модель @lilia.gadzhamura

Фітнес клуб @sportland_khmelnitsky

Пояс @korset_sport_odezhda

Одяг @df_khmelnitsky
.
P.S.коротеньке тренування на булочки🔥

Пояс корсет можно купит по ссылке https://waisttrainer.co.ua/product/poyas-aeroprenovyj-s-rebrami-zhestkosti-r3202-sport/